В українській хащі все стабільно. Для владних і провладних хижаків усього достатньо. Дрібні ж звірі і далі в голоді. 

Юний політик Мауглі, себто Сергій Лещенко втирається в довіру до зграї.

Це — БПП — вовче лігво, у якому править вовк — Порошенко. 

Популярне: “Передай своєму пид @ су Кролику, нехай тримає ж @ пу зав’язаною”: Коломойський жорстоко наїхав на соратника Яценюка

Ціль у Мауглі, як у всіх інших одна — вдерти собі чим більше м'яса, а це прерогатива Акело-президента. На нього вони і цілять. Принаймні наміри у Лещенка такі є. Не джунглі рятувати він прийшов.

Був час, що вовченям Лещенко, не довго думаючи, обрав собі фах і спеціальність — журналістика. Так, Мауглі опинився у світі бандерлогів — ЗМІ. 

Із 2000 по 2014 рік його тримала у своїх лапах "Українська правда" (УП) та її багіра – очільниця Олена Притула.

В рядах бандерлогів і Лещенко їм уподібнювався. Нарікав на владу, розслідував і вигадував. Але й бачив, що верхівці в ланцюжку все ж ліпше і смачніше живеться.  Потрапити до неї він дуже хотів.

«Журналіст – це не професія, це спосіб прожити життя дуже цікаво. Чим більше ви працюєте, тим більше у вас зв'язків і контактів з людьми…»

Отож, працюючи в поті чола, Мауглі виріс з вовченяти у вовка. Ба більше, у нього прогризлися амбіції. Джунглі його все більше та більше поглинали.

Чим далі в ліс, тим цікавіше ставало для Мауглі. Щоб приєднатися до зграї Лещенку довелося унаочнити свої здібності і потенціал. Для цього Мауглі агітував проти Олеся Довгого під час виборчої кампанії у Кіровоградщині і це йому вдалося. 

2014 року в листопаді він приєднався до Верховної Ради як депутат VII скликання.

До зграї БПП Лещенко увійшов разом із іншим бандерлогом — Мустафою Найємом. З ним Мауглі працював в "УП". Обидвоє ж стали членами Комітету з питань запобігання і протидії корупції. Проте альфа-самець у політиці буде один, тож і дружба Лещенка-Найєма не є стійкою, а радше за погодніх умов.

У джунглях Мауглі почав не погано. Разом зі зграєю Лещенко бореться з їхнім ворогом — корупцією — Шер-Ханом. У свій це були Янукович і банда.

Будучи парламентарем Лещенко все ж веде журналістську діяльність. Обіцяв цього не робити. Про себе ж говорить, що він депутат-бандерлог.

Поживши у зграї і побачивши, що в кого в пріоритеті, Мауглі розуміє, що хто, як не він, вестиме її у майбутнє. Адже ця влада у боротьбі з корупцією сама ж є її розплідником.

«… Немає бажання в Порошенка і його корумпованого оточення боротися з корупцією…»

Мауглі бачить, що Акело-президент втомився, а у зграї це вирішує усе. Залишається той, хто сильніший. Чому б не Лещенко.?

Все ж Мауглі приймає джунглі. А тому, що й сам Мауглі смердить вовчатиною.

У лютому 2017 він влаштовує бійку із одноплемінним депутатом Іваном Мельничуком. 

За що ж, як не за владу, аж Лещенку піджак порвався.

Здавалося б, що в джунглях Ради людина не псується. Та це не про Лещенка. Той, ще у роки своєї профдіяльності в УП винюхав, з якого водопою вигідніше пити і як це робити без перешкод.

Було це так, що бандерлог-Лещенко отримував банани-гранти від зацікавлених у його діяльності фондів.

Так, 2013 року він дістав 48 221 грн від організації «Відродження» щоб опублікувати свою «Американську сагу…». Цікаво, що остання вже була у вільному доступі, тож для чого ці гроші — питання.

А ше, за інформацією ЗМІ, сам Лещенко писав під замовлення.

Так сильно Лещенко поринув у джунглі, що вони не погано йому «відплатили». Всього ж у 2013 році із джерел за межами України він отримав 249 276 грн: 10 тисяч євро від фонду "Вільна пресса у Східній Європі", а також 17 932 дол стипендії із США.

Але сумно у джунглях самому. Не вити ж Мауглі на місяць. У вересні 2016 року Мауглі і його самочка Анастасія Топольська, яка є відомою ді-джейкою, купили для себе квартиру в історичному центрі Києва.

Ціна її становила 310 тис дол. За словами Лещенка, половину суми йому позичила Олена Притула. Саме ця позика вилізла Сергієві боком.

НАБУ назвало це адміністративним порушенням, і виписало Лещенкові штраф і зобов’язання по поверненню "подарунку".

Доповнимо лиш, що у бідного Мауглі є ще дві квартири у Києві  60 кв.м і 24,9 кв.м, а ще авто Volkswagen Golf — близько 15 тис. доларів.

Зрештою, із 2016 року Мауглі покинув БПП і приєднався до "ДемАльянсу". Він і далі сповнений рішучості й сил, адже шлях до корита йому вже відомий.