Джерело телеграм-каналу “Резидент” в ОП повідомляє, що Президент вже говорив з Прем’єр-міністром про неприпустимість підвищення ціни на електроенергію для населення.

Прийдеться Шмигалю допрацьовувати свій меморандум.

Зазначимо, що останнім часом дуже багато проколів у прем’єра і Зеленський не вперше проводить зі Шмигалем серйозні розмови.

Так сьогодні, Володимир Зеленський дорікнув главі Кабміну Денису Шмигалю, що лікарні не забезпечені засобами індивідуального захисту. Окрім того, він наголосив, що триматиме подібні закупівлі Міністерства охорони здоров’я на особистому контролі.

Про це він повідомив за результатами селекторної наради 25 травня, передають українські ЗМІ з посиланням на Офіс президента України.

“Ми отримуємо сигнали, що не все є в лікарнях. Попри цифру уряду, що начебто медзаклади забезпечені на 70%, деяких засобів там немає. Якщо антисептиком медики забезпечені на 600%, то одноразових халатів є лише 16%, а одноразових захисних окулярів і щитків – взагалі 4%, костюмів біозахисту – 51%. Отже, лікарні не забезпечені”, — поскаржився український лідер.

Володимир Зеленський звернув увагу на те, що щоб говорити про 70% забезпеченості, треба мати всіх товарів по 70%. Очільник Кабміну на це відповів, що КМУ поставив собі завдання забезпечити 3-місячний запас засобів захисту для медиків.

За словами Дениса Шмигаля, в пріоритеті будуть ті постачальники, які зможуть поставити медзасоби найближчим часом.