На днях у Інтернет мережах з'явилася фотографія відомої української співачки Тіни Кароль. Світлина здивувала всіх шанувальників тим, що там зірка позує лиш в спідній мереживній білизні.
Артистка не стала показувати все тіло, а лише обрізала фотографію до грудей. Але і це не залишило байдужих шанувальників. За їхніми коментарями, навіть така світлина може збуджувати лише одним "поглядом вовчиці".


"Серце левиці, погляд вовчиці", "Космос", "Красуня !! Як завжди з пекучими очима !! Розумниця, трудівниця …", "Богиня", "Ну прям дуже", – прокоментували шанувальники співачки.


Варто відмітити, що Тіна не з тих зірок, які виставляють напоказ своє оголене тіло. А відверті фотосесії співачки виглядають досить ніжно і романтично.
Останнім часом, таких світлин артистки побільшало. То вона знялася без сідньої білизни. а лише в обтягаючому напівпрозорому топі, то вона сфотографувалася на пляжі в дуже коротких шортах.
Варто зазначити, що зірка може собі це дозволити. Адже фігурі співачки можна позаздрити. Шанувальники часто радують Тіну приємними коментарями зі захопленням зовнішності зірки. А також, вони зауважили, що артистка схудла і виглядає зараз ідеально.