Україна не погодиться на жодні територіальні компроміси з державою-терористкою. Такий крок просто відкладе війну на майбутнє. Україні потрібна лише повна деокупація до кордонів 1991 року.

Про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов у Twitter

«Щодо питання, в яких межах відновлення кордонів є метою України. Тільки повна деокупація до кордонів 1991 р. Будь-який територіальний компроміс із кремлем – це війна, відкладена у майбутнє. Саме сьогодні маємо шанс перебити хребет російському «колосу на глиняних ногах», – вважає Данілов.

Зазначимо: у Криму все частіше почали чути “бавовну” – ЗСУ націлені звільнити півострів від рашистів і він ризикує перетворитися на нову Чорнобаївку.

Таку думку у одному з інтверв’ю висловив полковник у відставці Андріан Галач.

За його словами, росіяни опинилися перед дуже складним вибором, їм потрібно або повністю перебудувати свої стратегічні та логістичні маршрути, або зробити так, як вони чинили в Чорнобаївці. Тобто спробувати захиститися мінімальними зусиллями і змиритися з тим, що ЗСУ завдаватиме нових і нових ударів.

Варто зазначити, що днями Володимир Зеленський закликав громадян не перебувати поряд із військовими аеродромами та військовими об’єктами в Криму і порадив взагалі виїхати з окупованого півострова, що, ймовірно, варто розцінювати як “анонс” можливої нової “бавовни”. Галач наголошує, що військові об’єкти на території Криму завжди були спокусливою метою для українських збройних сил, але раніше не було можливостей працювати на такі великі відстані.

“Ці потужні удари, які ми завдали один за одним, говорять про те, що ми відкрили сезон полювання на хижаків у Криму, і ця ліцензія на полювання безстрокова. Ми її використовуватимемо доти, доки не звільнимо всю територію України від окупантів”, – пояснив полковник у відставці.