На вчорашні події біля Офісу президента вже відреагували багато політиків. Не пройшла повз і депутат від “СН” Ліза Богуцька.

Богуцька написала в Фейсбуці гнівне повідомлення і розкритикувала скандальні події біля ОП.

Подаємо позицію в оригіналі:

Те, що сьогодні було влаштовано фаєр-шоу з наскального живопису під ОП на Банковій, я вважаю дичиною і моральною потворністю.

Причому тут Зеленський до Стерненка? Він не Петро П, який за дзвінком суддям вирішував всі питання-кого посадити, а кого відпустити.

Чому ці петарди сьогодні вибухали не в Одесі під будинком судді, який виніс Сергію Стерненку такий вирок?

Огидно просто, що ті народні депутати, які брали участь в цьому шабаші, вважають, що все ок, і що стіни від фарби легко відмити, мовляв, будівля не постраждала. А скло, яке чомусь побили, легко замінити.

З усього списку нардепів, які підписалися за готовність взяти на поруки Стерненка, на Банковій сьогодні були далеко не всі. Більш того, багато хто з них навіть не припускали, що готується такий “утреннік”. Я знаю деяких депутатів “Слуг”, які підписалися під “поруками”. Це абсолютно нормальні, патріотичні, адекватні люди. Практично впевнена, що вони навіть були не в курсі цього перфомансу.

Я багато разів була на акціях і маршах протесту. Кожен раз, коли наша ініціативна група готувала таку акцію, ми продумували дії, які допомогли б загасити провокацію в разі її виникнення. Всі наші акції завжди були мирними. Ніяких фаєрів, петард, биття вікон або розписів на стінах будинків не було. І сміття після нас теж не було.

Вкрай неприємно спостерігати за спробами втягнути Президента в історію зі Стерненком.

Хочете справедливості? Їдьте в Одесу до Судді Попревич. Заодно і розфарбовуйте у нього статую Сталіна. Можете навіть її підірвати. Особисто я поаплодую.

Відзначимо, що фракція «Слуга народу» ініціює позачергове засідання Верховної Ради для надання оцінки вчорашнім подіям під Офісом президента.