Колишній працівник одного з львівських музеїв, уродженець донецької Горлівки Станіслав Власов взявся видурювати гроші у львів’ян, спекулюючи на темі війни. Спершу він ошукував людей, збираючи гроші начебто на потреби Майдану. Зараз чоловік видає себе уже за єдиного живого бійця якогось невідомого батальйону і просить милостиню у перехожих.

Полум’яний «патріот» Станіслав Власов – 36-річний уродженець донецької Горлівки. Знайомі згадують його як освіченого чоловіка з акторським талантом, котрий він активно використовував у повсякденному житті. Ще кажуть, міг легко взяти чуже і полюбляв прикластись до чарки. Одногрупники шахрая легко згадують про нього неприємні факти.

«Колись він прийшов до нас на потік і сказав, що в нього померла мама та просив гроші на похорон. Ми віддали свою маленьку стипендію,а потім так сталося, що його мама прийшла до нас в інститут», – пригадує одногрупник Станіслава Власова Микола Українець.

До Львова уродженець Сходу приїхав кілька років тому. Влаштувався науковим співробітником в історичний музей. Працював майже рік, однак і цього часу вистачило, щоб надовго запам‘ятатися колегам. Після праці в музеї Стас також встиг чимало. Був і на Майдані, де, кажуть, зловживав із пожертв людей. А з початком війни узявся видавати себе за демобілізованого зі сходу бійця.

«У нього тепер нова легенда: що він один зі всього підрозділу і через то в нього такий стрес, і вся Україна йому винна. Ще я б хотів процитувати слова Стаса Власова, які він мені сказав у телефонній розмові: «Ці хохлти такі дурні і тупі, oо гріх в них не виманювати гроші», – пригадує одногрупник шахрая Микола Українець.

Знайомі Станіслава Власова розповіли, що чоловік проживав у гуртожитку№3 університету «Львівська політехніка». Однак там журналістам «Огляду дня» знайти його не вдалося. Зате кілька днів тому його знайшли правоохоронці і затримали. До Галицького райвідділу звернулася львів’янка, яка звинуватила Стаса Власова у шахрайстві.

«Я вбачав, що там є факт дрібного хуліганства, це було пояснено пану Власову. Він у нас в райвідділі був десь близько трьох годин, а потім обіцяв, що прийде до нас наступного дня», – повідомив начальник Галицького райвідділу міліції Іван Іваночко.

Але шахрай так і не з’явився, а міліціонери ж кажуть: не мають достатньо доказів, щоб його затримати. Адже силою грошей у людей він не відбирав. Для звинувачення ж у криміналі потрібні обґрунтовані факти. Звісно, для ошуканих мало приємного з того, що шахрай безкарно десь чигає зараз на нових жертв. Тож правоохоронці просять зголошуватися усіх, хто постраждав від його дій. Зараз у райвідділку уже є на нього кілька заяв. Таких зловмисників, переконують міліціонери, потрібно викривати.

Джерело: ZIK