суд

Судова система продовжує працювати за "старими правилами". Вже втретє Апеляційна інстанція Києва відкладає розгляд справи щодо Василя Коваля, якого звинувачують у шахрайстві.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Канал 24.

Сім років тому він позичив у знайомого під розписку майже 4 мільйони євро. Повертати гроші – відмовився. Натомість втік до Швейцарії. Депортувати звідти його вдалося лише цьогоріч у липні.

Поки тривають слідчі дії, за ухвалою районного суду Василя Коваля триматимуть під вартою або випустять під заставу в 4 мільйони гривень. Потерпілі з мізерною сумою не погоджуються. І доводять – суд переносять з формальних причин. Цього разу через нову кипу документів від адвоката підсудного.

Справу знову відкладено, хоча винуватість Коваля була предметом розгляду швейцарського суду, який швидко погодився депортувати підсудного. І це при тому, що швейцарці досить неохоче відкликаються на українські запити про екстрадицію. Тим паче, коли на виведені гроші підсудний відкрив там аудиторську компанію.

Відтепер, за українським законодавством, пану Ковалю загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі. Наступне засідання суду відбудеться 31 серпня.