Прага чарівна. Місто де кожна вулиця дихає історією… Місто, в яке не можливо не закохатися… Місто, в якому мешкає 100 000 українців… Два дні, які я разом з Олег Ляшко його дружиною Росітою, Андрій Лозовий та Osman Karimov провів в Празі, назавжди закарбуються в моїй пам'яті – і я обов'язково повернуся в це місто, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так ризикнув!!! Парубій все-таки підписав скандальний закон, ТЕПЕР ВСЕ БУДЕ ІНАКШЕ

В той же час: яка мандрівка без пригод – і які пригоди без Лозового 

Спочатку при спробі обміняти валюту Андрійка хотів кинути нігер-міняла (вибачте, афро-чех). Не вийшло. Лозовий влаштував паніку, відганяв від аферистів потенційних клієнтів, викликав поліцію, кричав так, що збіглося пів-Старого намяста. Але по ходу саме поліція кришувала афериста мінялу. Замість того, щоб затримати мінялу, який кидав на гроші довірливих іноземців, поліція почала встановлювати особу Лозового, а той як завжди забув пашпорт в готелі. Довелося мені бігти і нести Андрійку його паспортину. Коли я підбігав до площі – на ній стояв такий рейвах, що це нагадало мені рівненський базар 

Нагла рожа-поліцай намагався бикувати, але ми швиденько пояснили, що з нами навіть у Чехії корупція не катить. Нігер запропонував Лозовому як компенсацію вдвічі більшу, ніж було потрібно суму. Народний депутат гордо відмовився (мабуть, остерігався чеського філіалу НАБУ).

А перед відльотом на рідну Україну Андрійко ледь не перетворився на відомого персонажа італійця-мафіозі з совєцької кінокомедії "Пригоди італійців в Росії" де головну роль грав Андрій Міронов. Це той персонаж, чий паспорт конкуренти знищили і який був змушений не виходячи з літака курсувати між Італією і ссср. Нашому Лозовому паспорт ніхто не нищив. Він сам залишив свої паспорти перед лінією контролю квитків і усьо ?

Чесно кажучи, я був в шоці, коли по аеропорту почала бігати чеська пані і на весь голос волати – "господін Лозовой!" Потім вони його довго індефікували з паспортом, але врешті-решт ми вистояли три черги летимо в наш рідний Київ. 

Уявляєте, нардеп літачковий-пілігрім Лозовий? Добре все, що добре минається. Ми вже в Борисполі.

Прага звичайно супер, але наш Київ -найкращий!