Держава-терористка зазнає непоправних втрат у війні проти України.

Тож аби хоч якось їх компенсувати, росія вербує вже засуджених на війну проти України.

Власне це і є кульмінацією поразки Росії у війні проти України, хоча відео Пригожина із в’язниці “злили” самі росіяни, щоб залякати українців.

Про це в інтерв’ю з російським правозахисником Марком Фейгіним розповів радник Офісу президента Олексій Арестович.

“Відео з тим, як Пригожин вербує засуджених на війну проти України Росія сама “злила”. Це для того, щоб лякати українців, а інші засуджені думали і чи не варто піти на війну, мовляв жорсткий чувак вербує на війну, все чітко, “Росія – це сила” і всяке таке. Що стосується засуджених, які воюють, – це коли 15 людей у камері і вони загрожують тим, у кого немає ножів. А на полі бою працює військова машина і там потрібно мати певні навички”.

Тюрма здоров’я не додає, там військових навичок не навчають. Тому ті, кого призвали у ЗСУ – перемелять це все і навіть не помітять. Коли путінська Росія впаде, це відео матиме своє місце. Це – кульмінація падіння великої імперії, бо більшої ганьби, ніж коли така велика держава, постійний член Радбезу ООН відправляє друга Путіна знімати таке відео – це сором”, – сказав Арестович.

Варто підкреслити те, що російські зеки, яких російська ПВК “Вагнер” масово вербує у в’язницях РФ для війни з Україною, дуже швидко стають в Україні “двохсотими”.

Про це повідомив командир однієї з піхотних бригад ЗСУ, яка тримає оборону на Донбасі. 

“Розумієш, у чому річ, ми дуже хочемо когось із них взяти в полон. Хочемо поговорити з ними, нехай усе розкажуть. Але нічого не виходить. Вони не виживають на фронті, 4-7 днів, і він “двісті”. Не знаю, як на інших, але на цій ділянці фронту у них немає шансів залишитися в живих”.

Зазначимо, що до мережі потрапило відео, як близький до Кремля мільярдер Євген Пригожин, який вважається ватажком ПВК “Вагнер”, особисто вербує засуджених у російських в’язницях.

Він обіцяє їм помилування вже за півроку, якщо зуміють вижити на фронтах в Україні.

Він також наголосив на трьох найбільших “гріхах” на фронті:

  • дезертирство;
  • алкоголь і наркотики;
  • мародерство та сексуальні стосунки з українськими жінками.

Війна важка, на всякі там чеченські тощо й близько не схожа, – зазначив він.

За його словами, мінімальний вік чоловіків, яких набирають на війну, – 22 роки. Власник ПВК запевнив ув’язнених, що ставлення командування до них не відрізнятиметься і часом навіть буде більш лояльним, ніж до інших найманців.

Пригожин у своїй промові зазначає, що бере зеків у ПВК як “штурмовиків”, прикриваючи красивим словом дуже криваву роль гарматного м’яса.

 “У нього є в ПВК літаки кількох типів, РСЗВ, танки – все необхідне для того, щоб ефективно наступати”, – запевняє він.

Водночас не забув згадати й про те, що найбільше чекає росіян в Україні, – смерть. Вербувальник зауважив, що всіх хоронять в алеях героїв у тих містах, де вона є, а, хто не знає де поховати, то поруч із каплицею ПВК “Вагнер” у Гарячому Ключі.

Російська правозахисна організація “Русь Сидяча” повідомляє про вже приблизно 10 тисяч ув’язнених РФ, завербованих “Вагнером”. Очікувано зеків-найманців ПВК “кидає” з усіма обіцянками. Правозахисникам надходить вал скарг із боку засуджених, які вирішили зв’язатися з “Вагнером”, та від їхніх родичів.