Дитині потрібне лікування в Ізраїлі.

Діма Приходько вже завтра святкуватиме свій перший день народження, але його життя вже справжнє випробування як для нього, так і для його батьків –  лікарі поставили малюку діагноз муковісцидоз – це хвороба, яка вражає легені і травну систему, крім цього – ще й більшість органів.

Перші симптоми у малюка почали з’являтися під час прорізування зубів, він почав стрімко втрачати вагу, батьки звернулись до лікарів і почалася виснажлива боротьба за життя дитини.

У хлопчика виробляється секрет ендокринної залози, який закупорює бронхи, легені, кишечник, це проявляється у дитини в вигляді сухого, частого кашлю. На тлі цього у нього розвивається часто пневмонія, бронхіти, ателектази, емфіземи і т. д.

Зараз ліками дитині блокують прояви хвороби, а коли малюк підросте, його переведуть на спецхарчування, яке допоможу йому повноцінно рости і розвиватися. Але ізраїльські лікарі мають досвід у розробці лікування, яке допоможе стримувати розвиток самого захворювання.

Батьки Діми мріють відвести сина на лікування, але потрібно заплатити 18 тисяч доларів. Звичайно така сума непосильна для родини, вони просять допомоги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк № 5168 7551 0016 2631.

Приходько Олександр Ігорович