Батьки просять підтримати їх у зборі коштів на імплантат.

Допомоги в українців просять батьки 2-річної Маргарити з Волині. Дівчинка нічого не чує, а тому й не говорить.

Свої слова мама дублює жестами. Про те, що в дівчинки проблеми зі слухом, батьки запідозрили ще рік тому, адже вона не реагувала на гучні звуки. Але медики в районі запевнили, що панікувати не треба. "Подивилися. Там нема чим дивитися. Подивіться ще, поспостерігайте. Ми місяці ще два, певно, вдома побули", – розповіла Олена Усік. Потім диину повезли до Луцька, а вже там лікарі ошелешили – у Маргаритки повна глухота, пише ТСН.


Допомогти їй може лише операція із вживлення кохлеарного імплантата. "Якщо дитинку прооперувати до трьох років, шанси на те, що вона буде говорити і чути, непогані. Чим пізніше прооперована дитина, тим шанси, що вона буде розмовляти нормально, зменшуються", – пояснив лор Волинської обласної дитячої лікарні Валеріан Набухотний.

Кожен місяць для дівчинки зараз на вагу золота, але в черзі на безкоштовний імплантат Маргаритка лише 205-та. Прооперувати її зможуть через півтора-два роки – швидше можна, тільки якщо батьки куплять імплантат власним коштом. Коштує він майже мільйон гривень, таких грошей родина не має. "Найприкріше, що все впирається в гроші. Вона ж може і чути, і говорити. А як в тебе немає грошей, ти нічого не можеш зробити. В місті хоч можна говорити мовою жестів, а в нас що", – жаліється мама дівчинки.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця


Тато Маргаритки збирає їй гроші на лікування за кордоном, а старші брат із сестрою аби допомогти дівчинці – щодня ходять у ліс по чорниці. "І я, і мама, і Діма. Діма гледить Маргаритку. А ми беремо. Кожний день ходимо", – каже сестра хворої дівчинки Вікторія Усік. Поки що всім миром наскладали лише 200 тисяч гривень, тому сподіваються на небайдужих, які допоможуть дівчинці почути цей світ і заговорити з ними та з рідними людьми.

Допомогти в цьому може кожен. Долучитися до справи повернення слуху маленькій Маргаритці можна грошовим переказом на картку Приватбанка 5168 7426 0324 4579. Отримувачем виступає мама дитини Усік Олена Володимирівна.