Ось що я засвоїла точно, це те, що на Президента не можна грубо тиснути і тим більше його шантажувати.

Про це пише народний депутат від фракції “Слуга народу” Ліза Богуцька на своїй сторінці в Фейсбуці.

Подаємо її слова в оригіналі:

Коломойському здалося, що він – господар фракції “Слуга народу”. Здалося, що все купується і продається. І всі купуються і продаються. У його житті може так і було, не знаю. Але те, що його досвід дуже обмежений таким типом взаємин – точно.

Вчора в кінці сесійного дня було прийнято рішення в понеділок зібрати фракцію, щоб остаточно вирішити питання по Дубінському. Але вже години через 3 стало відомо, що голоси треба зібрати негайно, бо Ігор Валерійович запускає важку (я так думаю, фінансову) артилерію. Швидше за все, саме тому Саша Дубінський вчора ввечері втік з ефіру на каналі НАШ.

Ольга Василевська-Смаглюк сказала, що не розглядає добровільного виходу з фракції (поки) і впевнена, що голосів за виключення Олександра не набере.

Загалом, напруга у мене зараз така ж, як на виборах, коли чекаєш екзитполів, де 73% “за”.

Хоча дуже хочеться, щоб після цієї драматичний ситуації Президент зрозумів остаточно, що хороших олігархів не буває. І ні з ким з них не можна домовитися. Політика – їх бізнес.

Раніше Богуцька відкрито заявила про свою позицію з приводу ситуації з колегою Олександром Дубінським.

“Я вже неодноразово писала про свою позицію по Дубінському. Опитування в новому спец чаті фракції не дало абсолютного результату за виключення Дубінського. Макс Бужанський вимагає поіменного відкритого. Я пропоную таємне, оскільки дружбу і політику мішати не можна.
Підтримуючи Президента голосую проти олігархів і закликаю своїх колег зробити так само (проголосувати ЗА виключення з фракції Олександра Дубінського).
Не бійтеся проявляти свою позицію.
Підставте плече Президенту! “, – йдеться в повідомленні депутатки.