Таїсія Повалій здивувала шанувальників, з'явившись в образі нареченої.

Таїсія Повалій знову одягнула вінчальне вбрання – щоправда, лише на знімальному майданчику. У новому кліпі на пісню «Я буду твоя» артистка знялася в образі нареченої-утікачки.

За словами Повалій, ідея сюжету відео належить одній з дівчат, що працюють в її команді. Цікаво, що співачка побачила в цьому якусь закономірність.

«Кожній жінці, звичайно, хочеться одягнути в житті біле плаття. У мене так вийшло, що заміж я виходила двічі, а плаття одягала всього один раз. Якось непропорційно вийшло. Тому, думаю, ідея зняти мене в образі нареченої прийшла не випадково».

Нагадаємо, що зараз Таїсія Повалій одружена з продюсером Ігорем Ліхутою. Пара разом уже 25 років. На жаль, Ігор поки новий "весільний" кліп дружини не коментував. До цього співачка була одружена з гітаристом Володимиром Повалієм, від якого народила сина.

Таїсія також зізналася, що вона дуже ревнива, а ось Ігор, за її словами, ніколи не влаштовував сцен ревнощів.

"Ігор – зовсім не ревнивий чоловік. Напевно, тому що він завжди поруч і у нього очі-діаманти. Він більше бачить, ніж є насправді, все помічає. Та й я сама ніколи не давала йому приводів. Може, й погано , що не давала", – зазначила співачка.