Заслужена артистка Росії, актриса театру і кіно Алла Мещерякова померла у віці 77 років. Про це повідомляється на сайті Союзу кінематографістів Росії.

Причина смерті не уточнюється. Відзначається, що актриса померла 11 травня.

Алла Мещерякова дебютувала в кіно в 1964 році в картині «Сторінки перше кохання» режисера Марка Орлова. У 1966-му знялася в першій головній ролі в стрічці «Серце друга».

Також Мещерякова з’явилася в таких фільмах, як «Господар тайги», «Пропажа свідка», «А зорі тут тихі», «Шукаю людину», «Унікум» і «Успіх». Вона служила в Московському державному театрі кіноактора з 1965 року.

Нагадаємо, в Підвиноградові Закарпатської області 13 травня від коронавіруса помер ромський барон Микола Богар, якому було 62 роки. Всього в Закарпатській області виявлено 791 випадок Covid-19 за станом на 14 травня.

За словами депутата Ужгородської міської ради Мирослава Горвата, Микола Богар помер від коронавируса. У нього залишилося 12 дітей – семеро синів і п’ять дочок, а також 60 онуків і 12 правнуків. У 2018 році в мережі з’явилася інформація, що на 60-й день народження Богара прийшло близько 400 гостей, а семеро синів ювіляра подарували батькові раритетний автомобіль ГАЗ-13 “Чайка”.