Улюбленицю мільйонів, актрису Катрін Деньов, екстрено госпіталізували. Відомо, що зірку у важкому стані доставили в одну з паризьких клінік.

Діагноз від ЗМІ поки приховують. Відомо, що лікарі роблять все можливе, щоб врятувати легендарну актрису. Незважаючи на те, що Катрін вже виповнилося 76, вона продовжує працювати. Щоправда, щодо власної легендарної привабливості актриса любить пожартувати:

«Ніколи не вважала себе такою вже гарною. Ні, я знаю, що інші вважають мене такою, але сама про себе в таких термінах не думаю. Вважаю, що буваю гарненькою, але далеко не завжди. Красуня? Ні! Зараз я все частіше чую від людей: ви все ще гарні! Це змушує мене посміхатися», – ділилася кінодіва.

«Старіння – проблема всіх жінок, не тільки актрис. Ні, я ніколи не оплакую своє минуле! Якщо бачу своє старе фото, згадую, коли воно було зроблено, віддаюся спогадами – і тільки. Почуття смутку немає! Прекрасно розумію, що немолода. Ну і що? Я фаталістка! Звичайно, я намагаюся боротися з віком там, де це можливо, але, помітивши нову зморшку, аж ніяк не приходжу у відчай», – відзначала зірка.