У Луцьку на одній з урочистих лінійок з нагоди початку навчального року присутні стали свідками того, як тато знущався зі свого сина-школяра, не звертаючи увагу на зауваження інших батьків, передає Корупція.Інфо

Популярне: Справжня м’ясорубка: Масштабна смертельна ДТП під Харковом, постраждалих важко порахувати. Просто ПЕКЛО на дорозі

Свідком жорстокого поводження з дитиною стала лучанка Ірина Мельникова, яка повідомила про ситуацію на сторінці спільноти «Наш Луцьку» у Facebok:

«Довго думала чи постити цього нелюда чи ні. Сьогодні на святі 1-го дзвінка у школі 23 м.Луцька цей "тато" знущався над своїм сином, шарпав, душив за горло при цьому обкладаючи трьохповерховими матама за те що син не хотів тримати в руках букет… Я такої агресії не бачила ніколи, не те що до дітей а й до дорослих. В нього очі були як в сайгака, зуби зціпивши фізично принижував дитину ховаючись за ялинкою.

Я не могла спокійно дивитися… Зробила зауваження і сказала що викличу поліцію якщо це буде продовжуватися. Він обернувся і сказав мені : "йди на х…". Я не хотіла кіпішу, тому відійшла в сторону і спостерігала. Воно не заспокоїлося!!!! Відвів дитину за школу і продовжував його "добивати".. Дуже шкодую що не викликала поліцію по факту. А найстрашніше в цій ситуації те, що мама спокійно спостерігала…», – йдеться у дописі.

Ірина Мельникова також виклала фото горе-батька, аби всі знали «героя» в обличчя.