green-home_3

В Україні мають місце випадки шахрайства у наданні «енергоефективних» кредитів. Зловмисники агітують населення брати у них позики на термомодернізацію житла начебто в рамках державної програми.

Держенергоефективності констатувало виявлення випадків шахрайства та проведення сторонніми особами від імені Агентства агітацій населення до придбання у них в кредит енергоефективного обладнання та матеріалів начебто в рамках державної програми.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. передає Корупція Інфо з посиланням на сайт «Україна Комунальна».«Держенергоефективності не має регіональних представництв та співробітників, які були б уповноважені ходити по оселям громадян з пропозиціями брати у них в кредит обладнання та матеріали за цією програмою. Будьте обережні під час зустрічі з такими особами.  Перевіряйте у них офіційні посвідчення та документи», – попереджають в агентстві.

Українцям нагадали, – щоб взяти участь у державній програмі з енергоефективності, громадяни мають лише особисто звертатися до відділення одного з банків, уповноважених на кредитування за цією програмою, а саме:  АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк».

«Лише у цих банках громадяни можуть оформити кредити на придбання «негазових» котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів та отримати відшкодування, передбачене програмою», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, якщо кредит оформлено в інших установах, компенсація не передбачається.‡агрузка...