1

Шевченківський райсуд  не лишив під вартою пасинка Фірташа Сергія Калиновського.

Таке рішення ухвалив суддя Андрій Трубніков, повідомляє Корупція Інфо  з посиланням на "Український тиждень".

Таким чином суддя відхилив клопотання прокуратури про продовження тримання Калиновського під вартою. За рішенням суду, той буде під домашнім цілодобовим арештом до 18 травня, зобов'язаний здати паспорт та носити електронний браслет. 

Засідання тривало понад 7 годин, за цей час адвокати Калиновського подали з півтора десятка клопотань. Обвинувачений рішенням суду задоволений, а от прокурор від коментарів відмовився. 

Адвокат Сергія Калиновського Микола Кушніренко заявив: "Під домашнім арештом, цілодобово. Він знаходиться у квартирі, його контролюють правоохоронні органи і все. І тільки з дозволу суду він може покидати квартиру".

Петро Фіцай, прокурор, відмовився від коментарів: "Не буду я нічого коментувати. Чому? Тому що".

Нагадаємо, 2007-го року  Сергій Калиновський на престижному авто в'їхав у жигулі, водій якого від удару загинув. Померла й пасажирка, що була в автівці Калиновського. Самого пасинка Фірташа тоді ушпиталили, але з лікарні  він втік і вісім років переховувався від правосуддя. Затримали Калиновського випадково, за порушення правил дорожнього руху. Попри те, що він відмовився надати поліції документи, його упізнали – за світлиною у соцмережі.