Відома українська співачка Наталія Могилевська здивувала своїх шанувальників новою фотографією з молодим чоловіком. На своїй сторінці в instagram співачка опублікувала світлину, на якому зображена з незнайомим чоловіком. Співачка виглядає щасливою і випромінює посмішку, а молодий чоловік ніжно притримує Наталю за плече.

Шанувальники відразу ж почали запитувати, хто цей таємний незнайомець і почали приписувати Наталі роман з ним. Однак співачка спростувала будь-які здогадки шанувальників і в підписі до фотографії зазначила, що це її колега по цеху з яким вона планує записати дует.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Премьера! 30 июня в Одессе 🌊 на Морвокзале мы впервые споём дуэтом. Мой друг и партнёр – одессит Александр Цымбалюк. Звезда мировой Оперы, первая пятерка лучших голосов, его гастроли расписаны до 2023. Мы встречаемся всего пару раз в году, и впервые совпали в дате концерта. До встречи, Одесса! 💋 #натальямогилевская #могилевская #алексанрцимбалюк #премьера #дуэт #хит #музыка2019 #лето #одесса #морвокзал

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

"Прем'єра! 30 червня в Одесі на Морвокзалі ми вперше заспіваємо дуетом. Мій друг і партнер — одесит Олександр Цимбалюк. Зірка світової Опери, перша п'ятірка кращих голосів, його гастролі розписані до 2023. Ми зустрічаємося лише кілька разів у році, і вперше зійшлися в дату концерту. До зустрічі, Одеса!" — зазначила Наталія під фото.

Шанувальники зраділи, що співачка потышить їх новою піснею в дуеті з Олександром Цимбалюком.