Співак не відразу зважився говорити про нову кохану.

Український співак Віктор Павлік та його молода кохана, 25-річна директор артиста Катерина Репяхова, прикрасили обкладинку журналу “Отдохни”. Знімок пари з’явився на глянці під заголовком “Нове кохання”.

Фото обкладинки за участю Павлика та Репяхової з’явилися також на їх особистих сторінках в Instagram, де отримали масу позитивних відгуків. Фани співака назвали пару “красивою”.

Як зазначила у своєму пості дівчина, для випуску цього журналу вони зі співаком дали “дуже щире та відверте інтерв’ю”. Його подробиці поки залишаються невідомими.

“Катя, ви дуже красива пара”, “Такі милі. Щастя вам, і не звертайте уваги на критику”, “Такі класні”, – пишуть в коментарях під постами дівчини та музиканта.

Як розповідала Катерина Репяхова в бесіді з The Lime, співак не наважувався раніше розкривати подробиць особистого життя, так як був впевнений, що чекати розуміння йому просто нема від кого.

“Впевнений, що ніхто не сприйме це нормально. Що будь-який журналіст спробує знайти в цьому щось погане: різницю у віці, розлучення з дружиною, хворобу сина… І він каже: “Я просто не маю сил комусь щось доводити, пояснювати, як я тебе люблю. Це моє особисте”. Тому відкриватися сам він поки не готовий”, – пояснювала вона.