У четвер, 6 червня, стало відомо про арешт майна одного з найближчих соратників Порошенка – екс-заступника Голови СБУ Віктора Кононенка.

Про це повідомляє Тelegram-канал Шептун з посиланням на власні джерела у ГПУ.

У повідомленні відзначають, що Печерський районний суд Києва наклав арешт на трикімнатну квартиру колишнього заступника голови Служби безпеки України Віктора Кононенка в центрі столиці й заборонив йому її продавати або розпоряджатися нею в інший спосіб.

"Наша команада вже писала , що генерал за свою кар'єру встиг відзначитися стрімким кар'єрним ростом в СБУ, впровадженням своїх людей в опозицію при Януковичі і вербуванням журналістів", – йдеться у повідомленні.

Джерело вважає, що мета суду – повернути державі вкрадене у неї майно і ще раз передати сигнал поплічникам колишнього Президента Петра Порошенка про те, що все вкрадене буде повернуто назад.

"А тепер поверне державі вкрадене майно – дорогу квартиру в елітному комплексі центрі Києва, яку він привласнив собі в минулому році. Щастя тривало не довго. Сподіваємося, що незабаром всі поплічники Порошенка віддадуть те, що “заробили чесною і непосильною працею", – резюмують у повідомленні.