Український спортсмен В’ячеслав Узелков після розлучення зробив фотографію зі спортсменкою-блогеркою.

В’ячеслав Узелков тепер вважається завидним холостяком. Шанувальниці уважно стежать за кожним його кроком. А коли спортсмен публікує фотографії з красивими жінками, відразу приписують роман.

Так, після того, як Узелков оприлюднив фото з колегою Юлією Черницькою, підписники порахували, що у пари почалися відносини.

«Сьогодні ми провели тренування з Вікторією Графською. Дякую за досвід і вправи від Юлії Черницької. Не можу не сказати або поділитися, ти крута», – написав Узелков, попередньо закривши коментарі під публікацією.

Таке ж фото розмістила на сторінці і сама Черницька, проте дозволила передплатникам висловитися.

«Юлечка, ти, як завжди, офігенна красуня. Навіть якщо б і гола! Чому б і ні? Є що показувати. На рахунок пари – дуже класно виглядаєте, чому б і ні! Це ваша особиста справа! І взагалі! Пішли всі на !!! Заздрість – погане почуття !!! А тобі – так тримати »,« Навіть якщо б і були парою, краще б пораділи. Це особиста справа кожної людини, і не треба заздрити або гадити людям. Ви прекрасні »,« Тю, як нудно людям жити. Гола, зустрічається, кому яка різниця, в загальному »- коментують шанувальники.

Нагадаємо, що розлучення Марини Боржемської і В’ячеслава Узєлкова стало великим сюрпризом для української аудиторії. Як стверджувала сама Боржемська, було безліч різних чинників і причин, через які пара прийняла таке рішення.