У Львівській області ще 2 смерті від ускладнень коронавірусу. Про це повідомляє телеграм-канал Львів VS коронавірус.

Перша – мешканка Жовківського району, 1947 року народження. Була в реанімації обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих із 30 травня.

Друга – жінка із Яворівського району, 1965 року народження. Також була в реанімації обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих.

Позитивні ПЛР-тести щодо обох жінок отримали 2 червня.

Нагадаємо, що за останню добу на Львівщині зафіксовано 96 випадків захворювання коронавірусом. Це антирекорд за увесь час карантину.

Проте є і приємні новини, станом на 2 червня 2020 року в області одужало 111 медиків з 372 інфікованих на коронавірус. Серед них: 140 – лікарів, 158 – середнього медперсоналу, 59 – молодшого та 15 – іншого персоналу. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Всю необхідну допомогу медики отримують в повному обсязі. Найбільше захворіло медиків у лікарні швидкої медичної допомоги та Львівській обласній клінічній лікарні. Вкотре хочу подякувати нашим медикам, які опинилися на передовій боротьби з вірусом. Загалом в області 1830 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, одужало 457 осіб», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.