ss

Одним із радників голови реформованої Держслужби з безпеки на транспорті став чоловік, наближений до колишнього голови МВС Віталія Захарченка.

20 квітня Державна служба з безпеки на транспорті отримала нового керівника. Ним став сотник Самооборони Майдану та екс-заступник Міністра доходів і зборів України Михайло Ноняк. До моменту призначення обіймав посаду заступника Держслужби з безпеки на транспорті.

Згідно із інформацією, яка опублікована на сайті відомства, одним із радників Ноняка став Василь Коваль, який входив до команди колишнього голови МВС Віталія Захарченка.У 2011 році Захарченко, який на той момент обіймав посаду голови Державної податкової служби, призначив Коваля на посаду першого заступника начальника податкової міліції – начальника Головного управління податкової міліції ДПА України. Там відзначився кількома скандальними ситуаціями, що були пов’язані із жорсткими обшуками та перевірками громадських організацій. Також, за даними ЗМІ, не без участі Коваля на базі податкових структур розвивалися масштабні корупційні схеми.

Довідка: Державна служба з безпеки на транспорті була створена у листопаді 2015 року і замінила собою Укртрансінспекцію та Укрморрічінспекцію. Планувалось, що його принциповою відмінністю від попередніх інспекцій є те, що, окрім забезпечення безпеки на транспорті, додається також захист об’єктів транспортної інфраструктури.

Саме Укртрансбезпека зараз займається видачею ліцензії на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів повітряним, річковим, морським, автомобільним, залізничним транспортом, а також міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.‡агрузка...