Український плавець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в Кванджу (Республіка Корея).

Як з’ясували журналісти, таким чином він завоював єдину медаль для збірної України в цьому виді спорту.

Як повідомляє УНІАН, українець став другим на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Випередити українця вдалося німцеві Флоріану Веллброку, третім став італієць Грегоріо Пальтріньері. Ще один українець Сергій Фролов фінішував сьомим.

Як зазначає видання, це єдина медаль збірної України в плаванні на даних змаганнях.

Всього ж на рахунку українців сім нагород – одне золото, одне срібло та п’ять бронз, що дозволило їй зайняти 14-е місце в медальному заліку.

Як повідомляли ЗМІ, в жовтні 2016 року Романчук завоював відразу два «золота» на етапі Кубка світу з плавання в Сінгапурі.

В кінці 2017 року Романчук виграв золоту медаль чемпіонату Європи в Копенгагені на дистанції 1500 метрів вільним стилем. При цьому він на 8 секунд випередив олімпійського чемпіона 2016 року і світового рекордсмена – італійця Грегоріо Пальтріньері.

Як з’ясували журналісти, ця медаль стала другою для збірної України на європейській першості. Раніше «срібло» Чемпіонату Європи в запливі на 200 метрів на спині здобула 23-річна Дарина Зевіна.