Рішення Конституційного Суду щодо скасування урізання пільг чорнобильцям – це ще одна перемога в боротьбі за захист прав простих людей.

Так співголова парламентської фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко прокоментував рішення Конституційного суду від 17 липня 2018 року, яким було відновлено соціальні гарантії і пільги ліквідаторам і постраждалим від аварії на ЧАЕС, повідомляє прес-служба політсили.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"Цього рішення ми домагалися кілька років, подавши більш десяти уявлень в КСУ. Минулого тижня шляхом ультиматуму ми змусили владу прийняти рішення про виплату боргів шахтарям. Сьогоднішнє рішення Конституційного Суду по чорнобильцям – це ще одна перемога в боротьбі за захист прав простих людей. Ми давали людям обіцянку, що будемо захищати їх до кінця і, не дивлячись на запеклий опір нинішній владі, ми тримаємо своє слово ", – заявив Бойко.

Політик зазначив, що це результат спільної роботи з представниками громадських організацій чорнобильців, ветеранів та інвалідів.

"Кожен займається своєю справою. Влада виплачує мільйонні премії вищим менеджерам" Нафтогазу України ", ми – дбаємо про людей, про чорнобильців, шахтарів, пенсіонерів", – сказав він.

Бойко підкреслив, що спочатку чорнобильці захистили країну від радіаційної катастрофи, а потім влада відібрала у них останній шанс на нормальне людське життя.

"Вони можуть згадати про чорнобильців раз на рік – 26 квітня і пустити фальшиву сльозу на телекамеру. На ділі ж вони урізають фінансування найважливіших програм онколікування чорнобильців, закривають житлові програми, а дітям чорнобильців скасовують право на отримання безкоштовного харчування в школах, намагаючись замінити його копійчаної монетизацією ", – повідомив опозиційний політик.

"Я неодноразово зустрічався з ліквідаторами ЧАЕС, і те, що у людей відібрали пільги – це не просто цинічно. Я особисто пообіцяв, що і як народний депутат, і як політик, зроблю все, щоб відновити справедливість по відношенню до цих людей", – сказав Бойко.

"Не так давно був споруджений новий саркофаг над зруйнованим четвертим реактором ЧАЕС. Я думаю, що таким саркофагом треба було б накрити чинну владу. Оскільки від неї незрівнянно більше шкоди, ніж від будь-якої аварії. Ця влада випромінює радіацію бідності та злиднів для країни", – резюмував Співголова "Оппоблока".