Напередодні, 25 грудня 2017 року, автобус в'їхав у підземний перехід на Слов'янському бульварі – у лікарнях Москви залишаються дев'ятеро постраждалих. Про це повідомляє російське інформагенство з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Двічі запитувала у Луценка, а він опускав голову і мовчав…”: Мати вбитого Веремії зробила емоційне звернення

"Стан 47-річної жінки, яка перебуває у Боткінській лікарні, лікарі оцінюють як вкрай важкий. У неї закрита черепно-мозкова травма, численні переломи, синці і гематоми", – сказав співрозмовник агентства.

За його інформацією, ще четверо госпіталізованих – 16-річний підліток і три жінки – нині у важкому стані. Троє чоловіків знаходяться в стані середньої тяжкості, ще один госпіталізований чоловік – у задовільному стані.

Крім того, вже стало відомо, що під час ДТП у Москві, в результаті якої автобус в'їхав у підземний перехід, громадяни України не постраждали. Про це повідомив у Twitter Департамент консульської служби МЗС.

"За інформацією консула, громадян України немає серед постраждалих у Москві під час в'їзду автобуса у підземний перехід", – йдеться у повідомленні.