Нардеп Юлія Тимошенко в ефірі українського телеканалу заявила, що президент, Кабмін і інша влада стоять на колінах і просять грошей. У даній ситуації це неправильна політика і необхідно домагатися реструктуризації боргів.

Вчора, 30 квітня, в ефірі програми “Право на владу” глава парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступила з критикою на адресу влади.

Вона запевнила, що уряд, президент і монобільшість викривляють порядок денний і це може привести до істотної втрати суверенітету.

Вона зазначила, що влада йде на поводу у кредиторів, стоїть на колінах і просить грошей, це не політика, і це необхідно міняти.

Тимошенко вважає, що прийняття закону про ринок землі і можливе прийняття “антиколомойського” закону вдарять по суверенітету країни. Вона вважає, що в бюджет йде колосальне недонадходження і це в першу чергу вина “Нафтогазу”.

Також політик впевнена, що, прийнявши закон про банки, влада по суті передасть в управління Нацбанк іншим країнам і фондам. Суди не зможуть більше впливати на НБУ – він стане над державою.

Відзначимо, що українці в коментарях жорстко розкритикували Тимошенко. Ніхто вже не вірить, що лідер “Батьківщини” переживає за країну.