Президент продовжує скасовувати укази Порошенка.

Президент Володимир Зеленський звільнив Марію Ніжнік з посади першого заступника голови Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого. Відповідний указ розміщений на президентському сайті.

Нагадаємо, Марія Ніжнік була призначена державним уповноваженим АМКУ в червні 2015 року, а в липні того ж року президент Петро Порошенко призначив її першим заступником глави Антимонопольного комітету. До роботи в АМКУ вона була партнером і керівником практики антимонопольного та конкурентного права юридичної фірми Aequo.

Відзначимо, минулого тижня президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Вовка з посади заступника голови Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого. Крім того, президент звільнив Агію Загребельску і Валерія Полюховича з посад державних уповноважених Антимонопольного комітету України.

Як повідомляло РБК-Україна, президент України Володимир Зеленський останнім часом ухвалив ряд кадрових рішень, які в його компетенції. Зокрема, Зеленський затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони, змінив керівництво СБУ, Держприкордонслужби та Нацгвардії.