Знищивши близько 40 окупантів, українські військові звільнили село Лук’янівка, що у Баришівському районі Київської області.

Про це повідомив заступник голови Кіровоградської облради Дмитро Лінько  на своїй сторінці в Telegram.

Ми взяли Лук‘янівку біля Баришівки на Київщині!!!
В результаті боїв знищено близько 40 орків, 9 бмп і 2 танки. Один танк віджатий і тепер косить русню!!!,-розповів Лінько.

Він додав, що контрнаступ на Лукянівку збройні сили України почали о 12:00 24 березня, а вже за 5 годин, о 17:00, село звільнили, повністю вибивши звідти окупантів. За словами полоненого окупанта, якого захопили ЗСУ, у Лук’янівці було близько 200 росіян. Частину ліквідували українські військові, інші загарбники втекли. Лінько розповів, що серед захисників двоє загиблих і більше 10 поранених, але у ЗСУ достатньо сил, щоб воювати далі.   Він також зазначив, що Збройні сили, ССО і добровольчі підрозділі зараз займають інші села Баришівського  району і наступають по всій лінії фронту. 

А тим часом ворог зазнає нищівних втрат в особовому складі. Так, з цілої бригади, яка складалася з 648 військових РФ, вдалося вижити лише 3 загарбникам.

Про це повідомив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович під час брифінгу. За його словами, 200-та окрема мотострілецька бригада під час війни в Україні зазнала значних втрат.

200-та батальйонно-тактична група РФ. Невдала назва… Під час “спецоперації”, як кажуть в Росії, з 648 військових загинуло 645. Залишилося лише троє, – розповів Арестович. Він додав, що двоє з трьох, які залишилися живими, – поранені.

Своєю чергою Петро Кузнєцов – білоруський журналіст, засновник видання “Сильні новини” підбив підсумки місяця українсько-російської війни. Бажаєте головний результат перших 28 днів? Без того, про що знають і говорять буквально всі і немає сенсу повторювати – втрати, військові злочини тощо. Головне сьогодні в тому, що Росія та Україна повністю помінялися становищем та місцями.

Все це починалося з наративів про штучність української держави, її несправжність. По закінченні всього місяця ставити під сумнів життєздатність держави Україна може лише затятий професійний пропагандист. Але навіть у цих пропагандистів відкрито почали обговорювати, що поразка (а до неї прирівнюється просто відсутність перемоги) малює найгірші, аж до розпаду перспективи самої РФ.