559235_20160113230744

Успішно завершилася двомісячна операція по документуванню корупційної злочинної діяльності групи осіб, до складу якої входив начальник одного з підрозділів прокуратури Кіровоградської області. Протягом двох місяців цей керівник через посередника вимагав і неодноразово отримував частинами хабар на загальну суму 6 500 доларів США за прийняття процесуальних рішень на користь заявника, повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, передає Корупція.Інфо.«Цей прокурорський працівник і посередник були затримані нашими слідчими і прокурорами спільно з оперативниками СБУ при отриманні останньої частини хабара в сумі 3300 доларів США», – сказано в повідомленні.

В даний момент завершуються обшуки за місцем роботи прокурора і за місцем проживання співучасників злочину. У ході проведених обшуків вже вилучено понад 5000 доларів США і більше 5 0000 грн.

Незабаром їм будуть вручені повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 ККУ. «Безсумнівно, ми будемо клопотати перед судом про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою для обох фігурантів», – написав Сакварелідзе.