Українська телеведуча і журналістка, дружина скандального політика Віктора Медведчука Оксана Марченко показала миле відео, судячи з усього, зняте у неї вдома. Знаменитість вирішила показати своїм шанувальниками пташенят ластівки, які оселилися під дахом. Публікацією Марченко поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Дивіться, які гарненькі пташенята …. Я зрозуміла, чому дитинчат ластівок називають ліліпутськими пінгвінчиками. Подивіться, як вони на них схожі », – підписала веселе відео Оксана.

Відзначимо, в коментарях люди залишили враження від ролика. Деякі також розповіли Марченко про те, що якщо на будинку селяться ластівки, то варто очікувати поповнення в родині.

 

«Кажуть, що якщо під дахом будинку «завелися» пташенята ластівок, це до поповнення в сім’ї», «Це до дітей у сімействі. Може, ще один малюк буде?», «Кажуть коли ластівка сов’єт гніздо і висидить маленьких пташенят – це на щастя і добра. У мене в дитинстві в батьківському домі під навісом так і було щороку», «Так цікаво все влаштовано у них. Оксаночка, дякую за відео», – написали люди під останнім постом Оксани Марченко.

Але були і ті, кого обурила ця публікація.

“Який цинізм, тисячі людей гинуть, а вона …”, “Просто гидко”.