Кабінет Міністрів України на засіданні 11 листопада призначив головою правління публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” Андрія Власенка.

6 листопада його призначили в.о. заступника голови правління, пише “Обозреватель”. За інформацією видання, 27 жовтня Міністерство економіки звільнило Власенка з посади керівника ДП “Укрліктрави” “за незадовільну роботу підприємства й неналежне виконання обов’язків”. На момент звільнення Власенка загальний податковий борг підприємства становив 12 млн грн, зазначають журналісти.

З 2015-го до 2020 року Власенко був депутатом Миколаївської обласної ради, очолював комісію з питань екології, охорони довкілля та використання природних ресурсів.

“Обозреватель” пише, що нинішнього керівника Державної продовольчо-зернової корпорації Василя Коваленка призначили в.о. голови правління у квітні цього року і за дев’ять місяців його роботи збитки корпорації від операційної діяльності скоротилися на 31%, також він почав процес реструктуризації китайського кредиту.

“Ми вже доклали максимум зусиль: звернулися в Офіс президента, до прем’єр-міністра і профільних міністрів. Щоб лише ініціювати перемовини, потрібно дістати погодження від Мінфіну як власника держгарантій, який є одержувачем кредиту тощо. За участі Мінекономіки провели низку нарад, де були присутні представники Мінфіну, МЗС, “Укрексімбанку” і народні депутати із профільних комітетів… Поки нам заважає карантин. Але на листопад уже заплановано візит урядової делегації до Китаю, під час якого це питання обговорюватимуть”, – розповідав Коваленко в інтерв’ю порталу Latifundist.

У чому логіка міняти чиновника, який реально працює на результат на людину, яка успіхами не вражає, взагалі незрозуміло.