У вівторок, 14 вересня, Центральна виборча комісія зареєструвала ще п’ятьох кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року, – повідомляє ЦВК.

«Центральна виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Всі кандидати – висуванці від політичних партій. Кандидатами в народні депутати на одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область) зареєстровані: Олег Баркаренко – Всеукраїнськое об’єднання “Свобода”, Геннадій Лагута – політична партія “НАМ ТУТ ЖИТИ Ігоря Колихаєва”, Сергій Матвійчук – політична партія “Команда Семчишина”.

В одномандатному виборчому окрузі №197 (Черкаська область) ЦВК зареєструвала Олену Козачук від «Молодого Харкову» та В’ячеслава Резнікова від «Команди Андрія Балоги».

Рішення ЦВК та посвідчення кандидатів видадуть представникам цих політичних партій.

Нагадаємо, З вересня 2021 року ЦВК зареєструвала першого кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) Андрія Іллєнка на проміжних виборах від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

У квітні цього року Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197 на 31 жовтня. Повідомлялося що відповідно виборчий процес розпочнеться 1 вересня 2021 року — за 60 днів до дня виборів.

Також у ЦВК зазначили, що рішення прийнято у зв’язку з тим, що раніше обрані в округах народні депутати були достроково позбавлені мандатів, оскільки народного депутата Ігоря Колихаєва (184-й округ) обрано Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року, а народного депутата Олександра Скічка (197-й округ) призначено головою Черкаської ОДА.