Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висунув вимогу до керівництва Пенсійного фонду України врегулювати питання з виплатами пенсій до кінця тижня. Про це 25 липня повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Під час урядової наради з керівництвом Пенсійного фонду, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики глава уряду заявив, що не пробачить таких затримок у майбутньому.

"Вживайте всі заходи, аби ситуація більше не повторилася", – сказав прем'єр.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

24 липня в Пенсійному фонді поінформували про зміщення термінів виплати пенсій у липні. Там заявили, що це зумовлено "касовими розривами надходження єдиного соціального внеску". В "Укрпошті" повідомили про "тимчасові технічні затримки" під час фінансування виплати пенсій Пенсійним фондом і зазначили, що роблять усе можливе "для якнайшвидшої виплати пенсій".

25 липня Гройсман заявив, що ініціює службове розслідування стосовно винних у затримці виплат.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив нові завдання перед наглядовою радою державного транспортного холдингу. Чиновник хоче подолати корупцію та перетворити "Укрзалізницю" на потужне сучасне підприємство.