Фінальний, 14-й випуск, шоу Голос країни 9 сезон завершився 21 квітня. "Гарячий" суперфінал вивів на сцену, як зазвичай, чотири виконавця: Андрій Хайят, Карина Арсентьєва, Вікторія Олейник і Оксана Муха. У підсумку, за результатами глядацького голосування, перемогу в 9 сезоні Голос країни здобула одна з фавориток шоу – Оксана Муха зі своїм ніжним народним вокалом. Зазначимо, що дівчину вже встигли назвати "другию Квіткою Цісик".

Однак крім переможниці шоу і голосування, глядачі шоу також обговорювали і вихід незмінних ведучтх– зіркову пару Катя Осадча та Юрій Горбунов. При цьому до суперфіналу іменита українська телеведуча підготувалася на всі 100%.

Катя Осадча з'явилася на сцені проекту в розкішній вечірній сукні білосніжного кольору. З довгою спідницею в підлогу і розрізом до середини стегна, з відкритими плечима, корсетом – Осадча виглядала немов наречена. Більш того, сукня рясно було декоровано паєтками. Так що телеведуча в прямому сенсі блищала на сцені 14-го випуску Голос країни 9.

Свій розкішний вечірній образ Осадча доповнила срібними туфлями-човниками на шпильці.

Волосся було покладено в акуратну зачіску: рівний проділ, об'ємні локони. Лаконічні прикраси та вечірній макіяж довершили незрівнянний вихід Осадчої.