Колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко почала співати на мітингах. У вівторок в центрі Рівного лідерка "Батьківщини" виступала зі сцени. Поряд був виставлений десяток наметів.

Тимошенко виступала перед присутнім менше години. Після цього разом із Олександром Пономарьовим заспівала у мікрофон його пісню "Заспіваймо пісню за Україну".

У руках Тимошенко тримала букет квітів.

Цікаво, що український співак вже виступав на агітаційному концерті майбутнього кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Він з'явився на сцені з написами "Юлія Тимошенко 2019", "Новий курс України" у місті Хмельницькому.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Пономарьов співав пісню "Сам собі країна" Скрябіна.

Після цього на сцену вийшла колишня прем'єр. Разом Пономарьов і Тимошенко заспівали гімн.

Крім того, це не вперше, коли Пономарьов з'являється на заходах "Батьківщини". 2009-го року співак був довіреною особою тодішнього кандидата у президенти Тимошенко.

Цікаво, що жураналісти вирішили з'ясувати, скільки ж коштувало грандіозне шоу від Тимошенко 2009 року.

Офіційно тур був організований Таврійським фондом нардепа від БЮТ Миколи Баграєва, який допомагав ще Кумчі. Його представники заявляли, що оплачували учасникам лише проживання, харчування, проїзд та інші дрібниці. Про гонорари не йшлося.

Неохоче говорили про заробітки і самі зірки.

"Так, я буду виступати за Тимошенко, це моя позиція. Про фінанси не йдеться", – говорив Олександр Пономарьов.

"Гонорар для мене не головне, – сказала Руслана. – Я просто вірю в те, що нашу країну врятує тільки Юлія Володимирівна. Мене страшенно розчарували "помаранчеві", але Тимошенко – вона не така".

Те ж саме говорили Ірина Білик та Наталя Могилевська.

З усього хіт-параду Тимошенко – найяскравіша. Тому я зробила такий вибір. В турі оплачується тільки моє харчування, проживання, а гонорар мені не платять", – сказала Ірина Білик.

Відразу декілька столичних продюсерських агентств, з якими розмовляли журналісти, зійшлися на конкретній цифрі витрат на "тимошенківський" концертний тур – $50 млн.