Мер Львова пропонує переселити українців і відмовитися від окупованих територій.

Мер Львова Садовий заявив, що Україна повинна організувати евакуацію з окупованих територій Донбасу тих, хто не бажає жити під владою терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР».

Про це він заявив у неділю, 12 березня, на XI-му з'їзді партії в Києві, передає Корупція. інфо

«Правда така, що Україна повинна зробити все можливе, щоб організувати евакуацію з окупованих територій всіх, хто не бажає жити під окупацією, і організувати евакуйованим гідні умови життя. І тоді у нас не буде докорів сумління від того, що блокадою ми створюємо незручності нашим людям по ту сторону лінії фронту», – заявив Андрій Садовий.

Ось як прокоментував цю ситуацію журналіст Дмитро Вовнянко:

Знаєте, навіщо була проведена депортація поляків із заходу України і українців з території Польщі в 40-х? Тому що так сталося, що на території України жило чимало поляків, а на території Польщі – українців.

І поки не було так – постійні польсько-українські сутички були запрограмовані. Тому що для народженого в Тернополі генерала Бур-Коморовського Тернопіль був Польщею. А для українця з Перемишля, він був Україною.

Але ось переселили – і проблем більше не виникає. Бо це не Польща, якщо там не живуть поляки. І Україна не буде України, якщо там не живуть українці.

Пан Садовий пропонує евакуювати з окупованих територій всіх, хто вважає себе українцями.

Я мовчу про те скільки буде коштувати вивезти понад мільйон людей з територій зайнятих ворогом, скільки буде коштувати їх прийняти, нагодувати, перевезти, розселити, забезпечити житлом замість втраченого, працевлаштувати, багатьох перевчити, забезпечити освітою і медичною допомогою…

Звичайно, пан Садовий, не здатний за 10 років вирішити у Львові проблему сміття.

Виникає питання – може бути визначена територія України, якщо на ній не живуть українці? Якщо на окупованих теренах не буде українців – за що нам тоді воювати? Чий добробут, житло і право на існування захищати? Людей, які вважають себе ким завгодно але не українцями?

Тобто – нам доведеться або визнати себе стороною-агресором, або відмовитися від Донецька і Луганська назавжди? А що буде далі? Нам так само вивести своїх громадян з Криму – і відмовитися від нього? А як скоро нам доведеться вивозити своїх громадян із Закарпаття, де сильніше вплив Угорщини? А де гарантія, що незабаром не доведеться «евакуювати» українців з Харкова або Запоріжжя?

Садовий пропонує не евакуацію, він пропонує нову операцію «Вісла». Тільки якщо ту проводив окупант-більшовик, зараз проводити нову «Віслу» Садовий пропонує самим українцям.