Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) рано вранці 12 червня прийшли з обшуками в будинок, який орендує колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Про це екс-міністр написав на своїй сторінці в Facebook. За його словами, обшук пов’язаний з рішенням суду щодо колишніх власників будинку.

“6:30 ранку. Всі сплять, діти, дружина, мама. Вривається ДБР з обшуком. Начебто рішення суду стосовно колишніх власників будинку, де ми зараз живемо”, – написав Омелян.

Також він опублікував фото з місця подій.

Нагадаємо, 10 червня Петро Порошенко прибув на допит до ДБР. Там йому повідомили про підозру у справі про відміну посадової особи до виконання злочинного наказу. У матеріалах справи йдеться, що підозрюваний нібито в 2018 році видав явно злочинний наказ стосовно голови Служби зовнішньої розвідки, що є перевищенням влади і службових повноважень.

У відомстві зазначили, що згідно зі ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено.