Вчора, 18 травня, в столиці Ізраїлю Тель-Авіві пройшов фінал пісенного конкурсу "Євробачення 2019". Перемогу в цьому році святкують Нідерланди і співак Дункан Лоуренс.

Артистові напередодні прогнозували перемогу і букмекери. Той момент, коли переміг не епатаж і  танці, а звичайна чуттєва пісня.

Але після грандіозного фіналу стало також відомо про гучний скандал, який трапився в рамках конкурсу.

Так, під час трансляції фіналу головної музичної події Європи в кадр двічі потрапив прапор Палестини.

Представники Ісландії група Hatari продемонструвала дві розтяжки із зображенням прапора частково визнаної держави і написами "Палестина". Такі дії засудив Європейський мовний союз, пише видання Jerusalem Post.

Також це сталося в ході виступу Мадонни, яка брала участь в конкурсі в якості запрошеного гостя. Під час виконання композиції Future двоє танцюристів повернулися спинами до глядачів. На спині у одного з них був прапор Ізраїлю, в іншого – прапор Палестини.

Пізніше група Hatari в своєму офіційному акаунті в соціальній мережі Instagram опублікувала прапор Палестини.

Використання прапора Палестини засудив Європейський мовний союз.

"Пісенний конкурс Євробачення є неполітичною подією, і це прямо суперечить правилам конкурсу. Банери були швидко видалені, наслідки цих дії будуть обговорюватися консультативною групою (виконавчої ради конкурсу) по завершенні конкурсу", – йдеться в повідомленні.