Стали відомі подробиці затримання 26-річного Василя Подорожнього із Житомира. Його підозрюють у  резонансному вбивстві 41-річної Ірини Карпець та її доньки 21-річної Анжели.

Чоловіка затримали на околиці обласного центру неподалік Соколовського кар'єру. Нині з'ясовано, що тиждень після скоєного він переховувався у дачних кооперативах, проникаючи до заміських будинків за відсутності господарів. Оперативникам чоловік намагався чинити опір, тому до нього було застосовано сльозогінний газ. Про це розповів начальник ГУНП у Житомирській області В'ячеслав Печененко.

"У рамках досудового розслідування були опитані усі випадкові очевидці і свідки тих подій, проаналізовані вилучені записи з камер відеоспостереження, які також виявились досить інформативними, проведені інші слідчо-розшукові заходи. Врешті це дозволило зрозуміти, що чоловік завчасно готувався до вчинення злочину. Ще з ночі він ховався у хліві на подвір'ї своїх жертв, із собою мав змінний чистий одяг, а той, в якому вбивав, викинув. Після вбивства він ні з ким не спілкувався у цей період і не давав про себе знати навіть рідним. Однак розшуківці зафіксували моменти, коли чоловік вмикав свій телефон і вже оперативно-технічними шляхами встановили можливе місце його перебування", – розповів Печененко.

Свою причетність до вбивства двох жінок затриманий визнає. Основний мотив тяжкого злочину – ревнощі.

"Про свої діяння чоловік розповідає ґрунтовно і впевнено. Разом з тим ми зібрали чимало доказів його вини. Нині триває проведення призначених експертиз й інші необхідні слідчі дії", – додав В'ячеслав Печененко.

Чоловікові вже оголошено про підозру у вчиненні злочину. Йому загрожує до 15 років ув'язнення або довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, уранці 16 лютого в Житомирі вбили молотком 41-річну Ірину Карпець та її доньку 21-річну Анжелу. У нападі підозрюють 26-річного Василя Подорожнього, колишнього хлопця Анжели. У дворі знайшли його шапку, а також на нього вказали сусіди.