Користувачі соціальних мереж обурені рішенням суду, який заарештував учасника ДТП водія «Таурег» Геннадія Дронова

Вони вважають, що таким чином намагаються «відмазати» Олену Зайцеву, переклавши провину на іншого учасника смертельної аварії. Рішення суду вважають несправедливим, передає Корупція.Інфо

Популярне: Відома ведуча в прямому ефірі зробила гучні та агpесивні висловлювання проти української мови (ВІДЕО)

«Світлофор теж посадять?», «Ідіотизм системи правосуддя. Прокурори грошики мабуть не мало від сім'ї Зайцевих отримали ось і почали щемити водія Туарега. У таких, як Зайцева, совісті немає. Їй головне свою шкуру врятувати як завгодно»,« Харківський суд сьогодні офіційно дав зрозуміти народу України, що з грошима можна здійснювати будь-які злочини, вбивати людей і т.д… І саджати невинних людей! »,«Знайшли цапа-відбувайла, а тварюка буде бідною дівчинкою, нічого, суд божий є, нехай ця тварюка не знає спокою, нехай щоночі приходять шестеро молодих, красивих жертв », – пишуть в мережі.

В інтернеті з сарказмом відзначають, що таке «правосуддя» може зайти ще далі.

«Завтра ще змусять постраждалих попросити у неї вибачення», «Маразм прогресує: скоро з'ясується що постраждалі масово кинулися під колеса стерви-мажорки», – вважають користувачі мережі.

Головною винуватицею шести смертей називають Зайцеву.

«Навіть якщо він і почав рух на жовтий, то якби ця б … ь їхала на допустимій по місту швидкості, то максимум що було б це дві розбиті машини, а не 11 постраждалих, з них 6 на небесах, а скільки покалічених доль, адже кожен мав сім'ю (((я ненавиджу цю тварюку », – пишуть в інтернеті.

Відзначимо, є і такі, хто вважає, що в ДТП винні обидві сторони.

«На мій погляд, сидіти їм треба обом, як мінімум за втечу з місця пригоди і не надання першої допомоги постраждалим Водій Таурег вже винен, а взагалі нехай слідчі розбираються», «Реально винні обидва. Вона більше, тому що летіла як ненормальна, а він бо поїхав на жовте світло », – вважають деякі користувачі мережі.