Зірка реаліті-шоу Are You The One? Алексіс Едді (Alexis Eddy) була знайдена мертвою. Як повідомляє Fox News, їй було 23 роки.

Поліцейські прибули на місце події в Західній Вірджинії і зафіксували, що Едді померла від зупинки серця. Правоохоронці додали, що обставини смерті дівчини не викликають підозр, проте тіло буде направлено на токсикологічну експертизу.Представник каналу MTV, на якому виходило шоу, підтвердив смерть зірки. «Співробітники MTV були глибоко засмучені, дізнавшись про трагічну загибель Алексіс Едді. Наші серця звертаються до її сім’ї і друзям в цей важкий час », – заявили в компанії.

У 2017 році Едді з’явилася на екранах в шоу Are You The One ?, де молоді люди шукають свою любов. Там вона розповіла, що відбувається з неблагополучної сім’ї. Її кузина була засуджена за вбивство, а сама Едді довго не могла впоратися зі своєю пристрастю до наркотиків.

У серпні 2019 року вона з радістю повідомила, що насолоджується життям без стимуляторів. «Тверезість, здатність бачити і працювати над виправленням недоліків мого характеру – це найкраще, що могло статися зі мною. Так щаслива », – поділилася вона. Також Едді повідомила, що її приклад виправлення пішов і батько. Восени дівчина натякала, що заручена, але, судячи з усього, пара розпалася.