1

Учора, 17 травня, до журналістів “ДК ЗАХІД” та активістів “Дорожній Контроль Захід” зателефонував голова громадської ради при Червоноградського МВ Ткачик Володимир та розповів, що у селі Доброчин Сокальського району Львівської області намагаються продати 20-тонну вантажівку, завантажену “під зав’язку” щебенем, який призначений для будівництва автодороги Р-15.

На місці події активісти виявили поряд з вантажівкою екскаватор, який розвантажує груз покупцю на ділянці розпочатого будівництва. 

Власник будівництва пояснив, що водій вантажівки заблукав і хотів розвернутись саме на його будівництві та зав’яз. Після чого власник почав твердити, що він уже купив щебінь на одній із червоноградських будівельних фірм.

Автотранспорт належить ТОВ “Автомагістраль”, що й здійснює ремонт горезвісної частини дороги.

Було викликано слідчо-оперативних групу, яка склала акт огляду місця події, вилучили “липову” накладну та вантажівку зі щебенем.

Згодом прибув керівник львівської філії ТОВ “Автомагістраль” Володимир Краснопьоров, але будь-яка конкретика в його словах була відсутня.

В результаті, керівник Володимир Краснопьоров почав нецензурно лаятись та погрожувати застрелити журналіста, відповідно до чого була написана  заява про злочин працівниками міліції.

 2 3