У п'ятницю провладні блогери зустрілися з президентом, передає Корупція.Інфо


Зустріч проходила в закритому режимі – записувати на відео і диктофони було не можна. Хоча запросили на меропрятій тільки самих лояльних до влади блогерів.

Після зустрічі частина "порохоботов" вибухнула хвалебними постами в Facebook. У деяких рівень лестощів до президента просто зашкалював. Кращі панегірики  вже зібрали в публікації "Черчілль, паровоз, боєць яких мало".

Сервільний характер зустрічі з президентом відзначили і інші блогери. Зібрали думки Facebook-спільноти про збори на Банковій.

"Мирослав, йди в ж @ пу"
Хітом сходки став пропрезидентський блогер Мирослав Олешко. На нього обрушилися не тільки традиційні Хейтер і опоненти, а й соратники по порохоботскому табору.

Так, Олешко публічно посварився з Оленою Монові через його Селфі з президентом. Суть сварки полягала в тому, що телефони потрібно було здати на вході, а Олешко, судячи з фотографії, цього не зробив.

Скріншот їх коментарів виклала журналіст Світлана Крюкова з підписом: "Потужна вийшла піар акція на підтримку президента".

Журналіст Костянтин Стогній звертає увагу на згадування в цій суперечці безлічі запасних акаунтів Олешко:

"Це срач тих суперблогерів, яких для" закритої бесіди "запросив президент. Не, ну він звичайно в праві вибирати собі співрозмовників, головне, щоб він таких же" лідерів "не набирав в управління державою. І люди ці, напевно, мають право влаштовувати ці публічні ганебні розборки … Не мені їх дорікати.

Але ось інформація про 154 фейковий акаунти – ось що цікаво. Ось яким чином засірают вам мізки всі ці "блогери". Самі себе "лайкають", самі себе коментують. А народ і, схоже, президент думає, що це думка народу … Робіть висновки. Хай не дурять вас такі "громадські думки". Не ставайте частиною цих фейків ".

Про це ж пише і журналіст Тетяна Висоцька, закликаючи думати, а не вірити лайкам в інтернеті: "Важливо не те, що президента інформаційно захищають такі нікчеми. А то, що у кожного з них по 154 або більше фейковий акаунтів.

Саме фейки, боти – не справжні люди – пишуть в них позитивні відгуки під постами. Вони приходять до критикам з погрозами та образами. Тому, люди, будьте уважні! Вчимося разом відрізняти правду від брехні! Віримо не тисячі лайків, а своєму мозку. І серцю ".

Журналіст В'ячеслав Чечіло сміється над сваркою блогерів: "Розмова двох порохоботов після зустрічі з президентом. Навіть починаю перейматися до них симпатією. Такий затьмарена, щирий ідіотизм все-таки рідкісна штука".

Депутат Борислав Береза ​​теж пройшовся по Олешко: "В Україні є блогери, які впливають на громадську думку. Їх звуть ломи – лідери громадської думки. У них багато шанувальників. У кого-то 10 000, у кого-то 50 0000. А у кого-то більш 100 000.

Серед них є особливо довірені до влади блогери. Їх запрошують, наприклад, до президента, щоб висвітлити якесь питання або для піару. Їх поважають і їм довіряють. Але телефони та планшети все ж відбирають. Тому, що є довіра, але є і нюанси.

Але сьогодні в Україні з'явився новий клас блогерів. Це топ і еліта! Це довірені з довірених. Це практично за Оруеллом – все блогери рівні, але деякі рівніші. Їм дозволяють пронести з собою телефон. А все решта … Ну, поки вони виглядом класом нижче. І повинні знати своє місце, а доростуть до Мирослава Олешко і їм теж дозволять взяти телефон.

Щоб їм не було прикро я їх заспокою – депутатам теж не дозволяють проносити телефон. Нікому. Жодному з членів делегації ПАРЄ. І навіть доступ до держтаємниці не дає право на пронос телефону. Тому, що ніхто з них не Мирослав Олешко. Але депутатам пофіг. Тим більше, що телефон забороняють проносити всім. А у блогерів все смішніше. Одному тепер можна. Рівняйтеся на нього хлопці. Ви тепер з ним в одній упряжці, але його статус тепер зафіксований на високому рівні. Тягніться ".

Волонтер і військовий інструктор Цві Аріелі прокоментував зустріч і Селфі порохобота Олешко з президентом: "Є блогери, а є …." блогери ". З незліченними лапками з усіх боків. І повідомте будь ласка йому, що гейша повинна не тільки дорого віддаватися, але і етикет знати: руку на плече Президенту держави не кладуть ".

"До Порошенка стали запрошувати зашкваренно-лояльних"
Після випадку з Олешко, тема обговорень №2 – це якість всієї пропрезидентської тусовки блогерів.

Блогер Сергій Наумович поділився постом одного з порохоботов з дифірамбами президенту і забезпечив його інструкцією про те, як треба читати: "Випити 50 грам горілки натщесерце. Почекати 3 хвилини до легкого алкогольного сп'яніння. Прочитати пост. Випити ще 100 грам горілки. Продезінфікувати горілкою руки, очі і екран ".

Політолог Віта Кулик попереджає президента про небезпеку з боку надто запопадливих порохоботов:

"Кажуть, що між порохоботскімі фермами конфлікт. Раніше на зустрічі в АП запрошували як лояльних, так і критично налаштованих експертів. Потім тільки лояльних. Тепер -" зашкварено лояльних ". Петро Олексійович, обережніше з ними, вони ж залижуть так, що і дірка зникне ".

Ряд лідерів думок дивується, чому у Порошенка такі піарники. Наприклад, екс-депутат Київради, підприємець Олексій Давиденко:

"Дивно, чому список тих, кого я вважаю блогерами і кого сам читаю разюче відрізняється від тих кого він вважає блогерами, кого читає і кого запрошує до себе на зустріч. З того списку, що гуляє по інтернету я чув від сили про трьох, а читаю одного. Показав цей список декільком своїм друзям, активним фейсбукерам, але вони так само, як і я, читають абсолютно інших авторів.

З таким же успіхом можна було оголосити про зустріч з великим українським бізнесом і запросити туди виключно продавців зі своїх магазинів. Дивовижна здатність влади оточувати себе тими, хто лиже і цілує навіть там, де в цьому немає абсолютно ніякої потреби.

І адже ця новина інструкцію з її списком присутніх не викликає ні захоплення, ні поваги. Лише жаль і смуток. Адже це не журналісти, яким ти зобов'язаний річну прес-конференцію і навіть не прямий ефір. Тебе ж ніхто не змушує це робити – ти сам так вирішив. Але за форматом видно, що вирішив ти так не тому що хочеш цього, а тому що треба зробити це для галочки, для самозаспокоєння, для показного прес-релізу і закриття якогось віртуального ґешефту. На мій погляд. В рази крутіше, прийти на закриту зустріч з не комфортними, щоб перевірити самого себе "на слабо".

Зуміти за одну зустріч перекувати, переконати, закохати або навіть просто закласти зерно сумніву в стрункому мисленні незалежного блогера або блогера-ідеологічного опонента – це в рази цінніше, ніж вийти із зустрічі з запахом ванілі і трафаретами поцілунків на попі.

А один хороший відгук популярного, рейтингового та незалежного блогера, якого ти зміг чимось здивувати в сто крат цінніше для ФБ, ніж хор однаково безликих для блогосфери, але близьких твоєму серцю блогер-вихованців. Женіть тих хто вам готує такі зустрічі. Вони ваші головні вороги ".

Троллінг від Корогодського
Побічним, але забавним акордом прозвучала тема того, як пов'язаний зліт порохоботов на Банковій і власник "Дрім Тауна" Гарік Корогодський.

Спочатку жартома ззаместітель головного редактора "Країни" Світлана Крючкова написала, що на зльоті блогерів був і Гарік Корогодський як блогера.

Гарік підхопив цю тему.

Пізніше він зізнався, що на зустріч не ходив, а вищевказаний пост – просто тролінг. Він і справді у чомусь передбачив стилістику реальних словозіліяній від "порохоботов", які з'явилися пізніше.

Корогодський також пояснив, чому не пішов би на такий захід: "Звичайно ж, я не був на зустрічі блогерів з президентом. Згоден, гумор жестковат. Так, хотів примазатися до великим. Причин мого небуття дві:

1. Х ** я коли-небудь піду на збіговисько, де мені можуть дати слово, а можуть не дати. Вже дуже себе люблю. І питань у мене багато, всі незручні.

2. Х ** мене коли-небудь покличуть на збіговисько, знаючи про моє першому х ** ".

На той час багато ЗМІ написали про зустріч президента з блогерами, включивши в їх число Корогодського, що його дуже потішило. Також бізнесмен додав: "У президента дуже погано з піаром. Ніхто не вважає навіть на два ходи вперед. Зібрати шоблой недоблогеров в закритому режимі – фуфуфу. Ну, а піти туди – себе не поважати. Від мене б друзі відвернулися, що не близькі, тим пох – далекі. Тим, хто повірив, що я там був – ви тепер на особливому обліку)) Ну, а про великі ресурсах, які повідомили цю "новину", помовчу ". Цілу ніжно, ваш троль ".