Наші статті
Подобається

Що буде з Донбасом після псевдовиборів “ЛНР” і “ДНР” (Інфографіка)

31/10/2014     Автор: Яна Романська
Що буде з Донбасом після псевдовиборів “ЛНР” і “ДНР” (Інфографіка)

Порошенко вважає, що майбутні "псевдовибори" в "ЛНР" і "ДНР" ставлять під загрозу весь мирний процес на Донбасі.

Зокрема на на сайті РПБО поширилася інформація у формі інфографіки, де наочно показано відмінності між "бутафорським голосуванням" за голів і депутатів "парламентів", проведення яких "ЛНР" та "ДНР" готують 2 листопада, та виборами до місцевих структур влади 7 грудня, які погоджені мінськими угодами.

Зокрема, під час зустрічей контактної групи щодо України у Мінську 5 і 19 вересня було вирішено, що на територіях, зайнятих бойовиками "ДНР" і "ЛНР", необхідно провести вибори лише 7 грудня. У результаті виборів повинні будуть з'явитися органи, наділені повноваженнями і мандатом на переговори, внутрішнє облаштування територій і на політичний діалог з офіційним Києвом.

"Президент Петро Порошенко вважає, що майбутні "псевдовибори" в "ЛНР" і "ДНР" ставлять під загрозу весь мирний процес на Донбасі, а на Заході і в Росії ставлення до майбутнього волевиявлення різне – в ЄС і США не збираються визнавати їх результати, а глава МЗС РФ Сергій Лавров напередодні заявив, що Москва визнає результати голосування", – йдеться у повідомленні РНБО.

384569007

 384569008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: інформаційний цетнтр РНБО