За словами співвласника клініки "Борис" Михайла Радуцького, який увійшов під 18-м номером у виборчий список партії "Слуга народу", багато чого з того, що зробила й узаконила в.о. глави МОЗ України Уляна Супрун, – це напрацювання колишнього міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі. 

Співвласник клініки "Борис", 18-й номер у виборчому списку партії "Слуга народу" Михайло Радуцький розповів в інтерв'ю LB.ua, опублікованому 15 червня, що нова влада не збирається скасовувати позитивних напрацювань у межах медичної реформи колишнього міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі та в.о. глави МОЗ Уляни Супрун.

"Яке майбутнє чекає на медичну реформу?" – запитала журналістка.

"Ми не комуністична партія, яка "ми наш, ми новий світ побудуємо", зруйнувавши старий до основ. Усе позитивне в медицині, що було зроблено Квіташвілі і Супрун, залишиться. Я не випадково згадав про Квіташвілі – дуже багато з того, що зробила й узаконила Супрун, – це насправді напрацювання Квіташвілі. Просто він виявився менш мужнім, ніж вона. І я його вважаю одним із найкращих міністрів охорони здоров'я України", – заявив Радуцький.

Відповідаючи на запитання, чи може Квіташвілі знову стати міністром, оскільки він не виїхав з України, Радуцький відповів: "Так, він не здав паспорта і нікуди не збирається".

"Але, на жаль, [п’ятий президент України] Петро Олексійович [Порошенко] настільки скомпрометував узагалі саму ідею запрошення іноземців у владу, що країна не зрозуміє повернення Квіташвілі", – додав співвласник клініки "Борис".

На запитання, чи стане міністром Супрун, Радуцький відповів, що не може "коментувати кадрову політику Кабміну, якого ще не існує".

20 травня президент України Володимир Зеленський закликав Кабінет Міністрів піти у відставку. Уродженка США Супрун виконує обов'язки міністра охорони здоров'я з 22 липня 2016 року. 20 травня 2019 року вона заявила, що має намір залишитися на своїй посаді.

Квіташвілі призначили міністром охорони здоров'я України у грудні 2014 року, у відставку він пішов у 2016 році. До роботи в Україні він обіймав посаду ректора Тбіліського університету (2010–2013) і міністра охорони здоров'я, праці та соціального захисту Грузії (2008–2010).

Вибори у Верховну Раду мають відбутися 21 липня 2019 року.