Сучасному українцю вкрай складно розібратися у вирі гам і барв політики та суспільного життя. Від численних аналітиків і експертів чітких відповідей можна не чекати, вони завжди говорять плутано та незрозуміло. У такій ситуації людина згадує про астрологію і звертається до зірок. Раптом вони знають відповіді? Портал "Знай.ua" знайомить вас з прогнозами астрологів на 2017 рік. – повідомляє Корупція.Інфо

Три планети-поводиря

На думку завідувача кафедри астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень і освіти Олени Осипенко, в 2017 році Україну чекає наступний етап розвитку. Астролог пояснила, що на астрологічної карті до нашої країни зараз прихильні Юпітер, Марс і Місяць.

Юпітер – це планета потенційного щастя. Її прихильність говорити про те, що перед українцями в новому році буде багато можливостей, якими треба скористатися. Марс – це наша армія і оборона. Олена підкреслила, що у випадку з українською армією Марс не передбачає ніякої агресії. Йдеться про мирний і сильний Марс, який займається виключно захистом тих, хто його потребує. Місяць символізує народ, простих людей, і для України він буде в сузір'ї Водолія. Водолій – це непокірний знак, незалежний і самостійний, таким продовжить бути в новому році і наш народ.

Рішучий Плутон

Окремо стоїть планета Плутон. Вона символізує владу, керівництво держави. Обопільне положення Місяця-народу і Плутона-влади говорить нам про те, що люди будуть продовжувати критикувати владу і стежити за кожним її кроком. Що, на думку астролога, безумовно, несе в собі позитив для країни.

Всі попередні кілька років Плутон кидало з боку в бік, він тричі проходив так звану точку Чорного Місяця – символу конфліктів і потрясінь. Але успішно пройшов і тепер йде до Білої Місяці, що само по собі віщує гармонію та успіхи. З іншого боку, шлях цей простим не буде. Олена Осипенко виділяє три етапи, за якими пройде Плутон щодо України. Перший етап розпочнеться приблизно 14 лютого, другий – 20 червня і третій – 20 грудня 2017 року. На всіх цих етапах можуть початися певні труднощі для країни. Але не можна забувати, що труднощі одночасно несуть в собі і можливості, їх треба долати.Важливі моменти року

Крім загального прогнозу на рік, Олена Осипенко та астролог Юрій Буянов пояснили, які ще нюанси життя в майбутньому році підказують нам зірки. Так, наприклад, період з 4 березня по 15 квітня – це період ретроградної Венери, коли приймати важливі рішення, як в особистому житті, так і в державному, несприятливо. Визначитися з курсом реформ і прийняттям нових законів найкраще в лютому, а далі вже втілювати їх у життя.

Небезпечний момент також чекає нас з 1 червня по 15 липня, коли Плутон буде в руйнівному градусі. У ці дні краще не планувати нічого серйозного. Наприклад, не вступати в шлюб, не вкладати грошей, не робити великих покупок. Відпустку краще теж відкласти до серпня, який буде сприятливий для відпочинку.

У вересні астрологи радять зайнятися культурним розвитком. Причому це стосується як кожного громадянина окремо, так і держави в цілому. У ці дні краще всього почати реформи науки і освіти.

В кінці жовтня Сонце увійде в знак Скорпіона, так що суспільство традиційно буде більш наелектризоване, ніж зазвичай. Саме Скорпіон на думку Олени Осипенко став причиною багатьох потрясінь і революцій. Цей знак дає людям рішучість для радикальних змін в собі і в суспільстві, дає поштовх до активних дій.

Після цього потенційно революційного часу почнеться період підведення підсумків, який триватиме до самого кінця року.

Тридцятирічний цикл

В цілому, Олена Осипенко та Юрій Буянов вважають, що Україна наближається до кінця свого першого тридцятирічного циклу. Народившись в 1991 році в повний місяць, пройшовши через активний прогресивний новий місяць в 2004-2006 рр. (саме з ним астрологи пов'язують Помаранчеву революцію), ми впритул наблизилися до чергового повного місяця 2021-2023 гг.

Астрологи вважають, що саме до 2021 року Україні бажано скористатися всіма існуючими можливостями, провести реформи і нарешті обновитись. Потім почнеться новий цикл, і яким він буде – залежить від нас самих.