У дитячому садку №119 міста Маріуполь на Донеччині дитині на сніданок дали кашу з хробаками. Про це повідомляє мати дитини Вікторію Скляр у вівторок, 31 липня. 

Відзначається, що жінка спізнилася в дитсадок і попросила дати її дитині поснідати окремо. У тарілці з кашею вона побачила черв'яків. 

"Половину тарілки з кашею дитина вже з'їла, тільки потім, перевернувши, я помітила в каші черв'яків. Показала це няні, але вона не дуже здивувалася і спокійно відповіла "що мені дали на кухні, те я і поставила на стіл", – розповіла мати постраждалої дитини.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

 Завідуюча дитсадком №119 Лариса Поліщук стверджує, що це перший такий випадок. Вона не розуміє, як комахи могли опинитися в їжі. 

За її словами, їжа завжди попередньо перевіряється співробітниками на смак і зовнішній вигляд. 

"Я розумію, що це ненормально, тим більше в дошкільному закладі. Не маємо уявлення, як це могло статися. Випадок поодинокий. Більше ні в кого в тарілках комах не було знайдено. Нічого не зайшли як в каструлі, де кашу готували, так і в мішках, де зберігалася крупа", – запевнила Поліщук. 

У дитсадку пообіцяли посилити контроль за продукцією, що поставляється від постачальників, за зберіганням продуктів харчування і за технологією приготування їжі.