Під час робочої поїздки президент України відвідав Маріупольський меткомбінат

У суботу, 15 червня, президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою на Донбасі. Це друга робоча поїздка Володимира Зеленського в якості президента в Донецьку область. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

На початку візиту главу держави ознайомили з програмою розвитку малого і середнього бізнесу в місті. У свою чергу, Зеленський розповів про те, що держава може зробити для бізнесу: "Що може зробити влада? Влада може не заважати і тільки допомагати", – підкреслив він, наголосивши також увагу на необхідності реформування правоохоронних органів і забезпечення інвестицій в інфраструктуру Донбасу.

Зокрема, президент Зеленський з робочою поїздкою відвідав Маріуполь. Як повідомлялося, під час своєї робочої поїздки на Донбас він відвідав Маріупольський металургійний комбінат і морський порт.

Також глава держави взяв участь увідкритті Центру ДСНС з розмінування Донбасу. Для цього центру було закуплено сучасне обладнання, а також роботи, які допомагатимуть з розмінуванням і рятуватимуть життя людей.

Під час робочої поїздки до Маріуполя Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою підрозділів ГСЧС і Морської охорони Держприкордонслужби в акваторії Азовського моря.

 На палубі судна "Капітан Чусов" глава держави переглянув показові виступи морських підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, саперів, водолазів підводного розмінування.

 Зеленський в Маріуполі ознайомився з роботою підрозділів морської охорони в Азовському морі 02

 Підрозділи відпрацювали дії позадержанію судна-порушника із застосуванням вертольота Нацгвардії і кораблів морської охорони.  Також підрозділи здійснили безпарашутне десантування в Азовське море.

 Зеленський ознайомився зі зразками техніки і форми одягу для підрозділів морської охорони спеціального призначення, а також оглянув катери ГСЧС і загону морської охорони.

Після закінчення робочої поїздки ввечері в центрі Маріуполя відбудеться фестиваль "Вільний Маруіполь". Він присвячений 5-річчю визволення міста від незаконних збройних формувань. В рамках фестивалю очікується виступ Зеленського зі сцени. Нагадаємо, що 13 червня 2019 року виповнилася п'ята річниця звільнення Маріуполя від банд проросійських бойовиків.